Fototapeta 3D do przedpokoju

Grafika z fototapety przedstawia ruchliwą ulicę. Piesi noszą kolorowe ubrania. Fotograf podczas robienia zdjęcia wydłużył czas naświetlania, dzięki czemu udało mu się uzyskać ciekawy efekt rozmycia. Scena ma miejsce w zatłoczonym Hongkongu, w tle widać plakaty oraz świecące szyldy. Fototapeta będzie świetnie prezentować się jako urozmaicenie ściany w przedpokoju. Model można zamówić w wielu rozmiarach, dlatego każdy może dopasować produkt do swoich preferencji – maksymalna szerokość to nawet 9 metrów!

Fototapeta 3D do przedpokoju

Opis produktu

Ten model jest bardziej stonowany pod względem kolorystyki. Fotografia została wykonana z wysokości i w kadrze znajduje się tłum ludzi przechodzących przez ulicę. Z tej odległości ciężko zwrócić uwagę na konkretną kolorystykę odzieży, dlatego dominującą barwą tej fototapety jest szarość betonu, przełamana bielą pasów przejścia dla pieszych. Tapeta może stanowić doskonały kontrast dla białych ścian, ale też sprawdzi się w pobliżu ciemnej zieleni czy granatu. Będzie ciekawym uzupełnieniem każdej eleganckiej aranżacji.

Kup teraz

Fototapeta powiększająca przedpokój

Zastanawiasz się, w jaki sposób optycznie powiększyć przedpokój? Okazuje się, że można to zrobić w prosty sposób z użyciem fototapety. W takim razie który produkt wybrać? W przestrzeniach wymagających „powiększenia” zaleca się stosowanie jasnych tapet. Dlaczego akurat one najlepiej się sprawdzą? Im jaśniejsza jest powierzchnia, tym lepiej odbija światło, powodując wspomniane już, pożądane zjawisko optyczne. Równie dobrze sprawdzą się fototapety przedstawiające rozległe krajobrazy i przestrzeń – np. ozdobione grafiką z widokiem na morze.

Opinie klientów:

avatar

Miałam dość minimalistyczny no i przez to nudny przedpokój, dlatego zaopatrzyłam się w fototapetę, którą umieściłam na jednej ze ścian i jestem bardzo zadowolona, ponieważ wnętrze od razu prezentuje się ciekawiej, a przy tym nie zapłaciłam sporo.

Karolina

avatar

Mój przedpokój zawsze był dosyć ciemny i nieduży, dlatego postanowiłem go trochę optycznie powiększyć i zamówiłem sobie jasną fototapetę 3D i jestem zadowolony, bo teraz faktycznie wydaje się, jakby przestrzeń była większa.

Mateusz